Okul ve dershane ilaçlama uygulamaları eğitim ve öğretimin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için son derece önem arz eden bir durumdur.

irmamız Kent Böcek İlaçlama olarak düzenlediğimiz periyodik ziyaret’ler sayesin’de haşere’siz ve sağlık ile birlikte sizlere %100 çözüm ve garantili hizmet sunuyoruz. Okul ilaçlama detay gerektiren bir yöntemdir. Biyosidal ürünlerin seçimi genel olarak kokusuz ürünlerden ve yemleme sistemleri kullanılmalıdır. Aksi taktirde öğretimin durması gerekebilmekte ve eğitim yarıda kesilebilmektedir. Kent İlaçlama olarak siz müşterilerimizin memnunuyeti her konudan daha öncelikli bir durumdur. Okul ve dershaneler’de genellikle fare,pire,hamam böceği gibi canlılar daha sık karşılaşılan canlı türüdür. Böcek ve haşere ilaçlama işlemleri sağlık bakanlığı onaylı firmalar tarafından yapıldığı taktirdr hem sağlığınız hem probleminiz artık bilinçli be güvenli ellere teslim edilmesi anlamına gelmektedir.

Bakanlıktan her türlü eğitimi almış kadro ve her ekibin başında bir ziraat mühendisi ile son teknoloji ekipmanlar eşliğinde sizlere haşere’nin artık bir problem olmadığını ispatlamış bulunmaktayız. Eskisehir bölgesinin eğitime verdiği desteği okul sayılarının artışıyla daha net bir şekilde algılayabilmekteyiz. Okul’larda kemirgen problemlerini istasyon kurulumu ile yemleme veya canlı yakalama taktikleri ile problemi yok etmekteyiz. Öğrencilerimize ve öğretim üyesi arkadaşlarımıza hiç bir şekilde sorun teşkil edebilicek ilaçlama yöntemi kullanmamaktayız.

OKUL VE DERSHANE İLAÇLAMA İŞLEMLERİ SIRASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR

Sağlık bakanlığı tarafından tüm kontrolleri eksiksik yapılıp onay alındığına emin olmanız gerekmektedir.

Uzman ekip ve her ekibin başında en az bir ziraat mühendisi olup olmadığını sorgulayın.

Kullanılan Biyosidal ürünlerin insektisit ürünler olması ve kalitesini mutlaka sorgulayın.

Her ne prblem olursa olsun asla kendi yöntemleriniz ile ilaçlama işlemi yapmayınız.

Yaşanan bir ilaçlama sonrası sağlık probleminde mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna başvurun.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKMEKTEDİR

Biz Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamış bir firmayız.

Biz uzman ekip ve her ekibin en az bir sorumlusu olarak ziraat mühendisi görevlendiriyoruz.

Kent Böcek İlaçlama olarak müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini herşey’den üstün tutup bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Biz 7 gün 24 saat sizin bir telefon kadar yakından ulaşabilmeniz için nöbet tutuyoruz.

Garantili ve kesin çözüm getiren hizmetler sunuyoruz.