İşyeri ilaçlama, üretim ve imalat yapan firmalar için oldukça zor bir uygulamadır.

Haşere ve fare türlerini açık ve kapalı tüm alanlarda görmek neredeyse mümkündür. Özellikle insanların bir arada bulundukları ortamlarda böcek ve fare grupları sıkça görülmektedir. Çalışan kişilerin evinden sonra en çok zaman geçirdiği alanlar işyerleridir. İşyerinde çalışan bireylerin huzurlu ve verimli çalışabilmesi için sağlıklı ortamlara ihtiyaçları vardır. Haşere türlerinin varlığı çalışan kişiler üzerinde çeşitli sağlık sorunlarına neden olarak verimi azalttığı gibi huzursuzluk ve korkuya da neden olmaktadır.

İşyeri ilaçlama uygulamaları ile fare ve haşere türleri uzak tutulmalıdır. Güçlü ilaçlama şirketi olarak tüm işyerlerinde ilaçlama faaliyetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Daima koruma sağlamak için periyodik ilaçlama uygulamalarımızı %100 başarıya ulaştırmaktayız.

Alman hamam böceği, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve

İşyeri ilaçlama işlemleri Firmamız tarafından çeşitli ilaçlama yöntemleri uygulanarak gerçekleşmektedir. Böylelikle iş verimi düşmeden ve işleriniz aksamadan ilaçlama uygulamalarımız tamamlanmaktadır.

İşyeri ilaçlama Yöntemleri
İşyeri ilaçlama yöntemleri, farklık gözetebilmektedir. İşyerlerinde bulunan farklı türde haşereler de ilaçlama uygulamasının şekline yön verebilmektedir. Örneğin fare ilaçlama işlemi ile Hamamböceği ilaçlama uygulama yöntemleri birbirinden tamamen ayrıdır. Başlıca modern ve son teknoloji ilaçlama yöntemlerimize değinecek olursak;

Fare istasyonları
Sıvı ilaçlama
Kokulu ilaçlama
Kokusuz ilaçlama
Jel ilaçlama

Kullandığımız ilaçlama yöntemleridir. İlaçlama yöntemlerimiz Firmamız tarafınca Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak uygulanmaktadır. İşyerlerinizi ekonomik ilaçlama fiyatları ile ilaçlayarak en yüksek kaliteyi sunuyoruz.