Açık alan ve bahçe ilaçlama yöntemleri bilindik uygulamaların dışında konuya farklı bakış açısıyla yaklaşılması gereken bir ilaçlama yöntemleriyle sonuç veren bir yöntemdir.

Duyduklarımız ve bize gelem şikayetlet doğrultusunda ilaçlama firmalarının her haşere türüne aynı uygulamayı yaptıkları ve katiyen çözüme kavuşturamadıklarını öğrenmekteyiz.

Biz sağlık bakanlığı tarafından tüm onay belgelerimizi almış bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Bahçelerde En Sık Görülen Haşere Türleri

Bahçeler genellikle yeşil alanları, çiçek ve gül çeşitleri, ağaç türleri, meyve ağaçları, üzüm ağaçları ve farklı türde canlıları barındırır. Buna ek olarak bahçelerde kazınan toprak, toprağa atılan tohum bazı haşere türlerini harekete geçirmektedir. Bahçelerde bir diğer zararlı canlı türü çeşidi ise sivrisineklerdir. Bahçeleri en sık mesken tutan varlıklardır.

Bunun dışında; Top böceği, Yılan, çıyan, akrep, salyangoz, danaburnu, kertenkele, tahtakurdu, çekirge, örümcek, karınca, sinek, sivrisinek, yaban arısı, eşek arısı, kene, pire, bit, hamamböceği, kalorifer böceği, akar, mite, mayt, halı böceği, kulağakaçan, tespih böceği, gümüş böceği, Amerikan hamamböceği, apartman böceği, karafatma, Alman hamamböceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, kırkayak, kakalak, güve en sık rastlanan haşere türleridir.

Garantili Yöntemler

Haşere ve diğer zararlı canlı türleri için aşağıdaki uygulama ve yöntemler sayesinde kurtulabilirsiniz.

Sıvı İlaçlama
Jel İlaçlama
Kokulu İlaçlama
Kokusuz İlaçlama
Fare İstasyonları ve Düzenekleri

Bahçe ilaçlama ve bahçedeki zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda sizlere hizmet veren firmamızı 7/24 arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili İlaçlama ve Ekonomik fiyat fırsatlarımızdan anında yararlanın.